Jaroslav Polách

Mám 41 rokov a som rodák z Komárna. Základnú školu som absolvoval na Pohraničnej ulici, odkiaľ som zamieril na súkromné športové gymnázium so zameraním na futbal do Bernolákova. Ako dieťa som sa túžil stať profesionálnym futbalistom, čo sa mi ale nesplnilo. Pri športe som ale ostal a učaroval mi biliard, ktorému sa venujem pomaly 26 rokov. Biliard nie je mojim živobytím. Venujem sa mu popri práci. Zhruba pred siedmymi rokmi som začal podnikať v realitách. Práca ma baví, keďže som obklopený perfektnou skupinou ľudí s ktorými trávim nielen pracovný čas. Spolu s mojou partnerkou, ktorá pracuje už dlhé roky na manažérskej pozícii, vychovávame naše krásne dve deti, Jarka, ktorý mal v októbri okrúhlych desať a Hanku, ktorá Mala v lete sedem. Oboch vedieme k aktívnemu životnému štýlu. Jari úspešne reprezentuje Komárno v tenise a Hanka sa takisto pridáva do tréningových aktivít. Mojim cieľom je podporovať rozvíjanie nášho mesta tak, ako sa to dialo počas neľahkých posledných štyroch rokov, ktoré ovplyvnila pandémia, ako aj energetická kríza. Napriek tomu Komárno prešlo mnohými pozitívnymi zmenami a rekonštrukciami. V tomto by sme chceli pokračovať.

41 éves vagyok, komáromi származású. A Határőr Utcai Alapiskola elvégzése után a Cseklészi Magán Sportgimnáziumban folytattam tanulmányaimat. Gyerekkoromban profi focista szerettem volna lenni, így a foci terén aktívan tevékenykedtem hosszú éveken keresztül. Ez mellett elvarázsolt a pool biliard, amit immár 26 éve játszom, hazai és nemzetközi szinten. Körülbelül hét éve kezdtem el az ingatlan piacon dolgozni vállalkozóként, regionális vezetőként. Egy megbízható csapat vesz körül, akikkel a munkaidőn kívül is kiváló kapcsolatot ápolunk. Vezetői beosztásban dolgozó párommal együtt neveljük két gyönyörű gyermekünket, Jarkot, aki tízéves és Hankát, aki hétéves. Mindkét gyermekünket aktív, sportos életmódra neveljük. Jarko sikeresen képviseli a komáromi tenisz sportágat, Hanka szintén bekapcsolódik az edzésekbe. Célom, hogy támogassam városunk fejlődését, ahogy az a nehézségekkel teli, elmúlt négy évben is történt, amelyet a világjárvány és az energiaválság is érintett.

Mindazonáltal Komárom számos pozitív változáson, felújításon ment keresztül. Ebben a szellemiségben szeretnénk folytatni.

Bízom a lakosság támogatásában.

2. volebný obvod – 2. választási körzet:

Spread the love